Ah Kalbim 78. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ah Kalbim 78. Bölüm Fragmanı İzle - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

Ah Kalbim 78. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ah Kalbim 78. Bölüm Fragmanı İzleEkranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Ah Kalbim 10 Kasım Salı günü yayınlanan son bölümü 78. bölümüyle ekranlara gelecek. Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya..

Ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Ah Kalbim 10 Kasım Salı günü yayınlanan son bölümü 78. bölümüyle ekranlara gelecek. Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır…

Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir.

Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ Kanal 7 ekranlarında…

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HÜRRİYET, KAPANÖNÜ VE AYAKKABICILAR ÇARŞISI’NDA

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, hem tadilat ve yenileme çalışmalarını incelemek hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.