Acemi Anneler 24. Bölüm İzle! 19 Kasım Perşembe - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

Acemi Anneler 24. Bölüm İzle! 19 Kasım Perşembe4 yakın arkadaşın annelik serüvenini anlatan dizi formatında hoş bir programdır. Baş rollerinde Merve Üçer, Begüm T. Turay, Melis Yıldıran, Yağmur Öztürk, Berk Bakioğlu, Cantuğ Tural, Tolga Akman, Önder Atakanlı,..

4 yakın arkadaşın annelik serüvenini anlatan dizi formatında hoş bir programdır. Baş rollerinde Merve Üçer, Begüm T. Turay, Melis Yıldıran, Yağmur Öztürk, Berk Bakioğlu, Cantuğ Tural, Tolga Akman, Önder Atakanlı, Cansın Yılmaz, Ege Semih Eken, İpek Çeken, Zeynep A.Metin, Nermin Uğur, Murat Volkan Benli, Deniz G.Koçman, Başak Vural, Tüğçe Özbey, Tamer Aykut, Aslı Bayyiğit, Rümeysa Ay, Ayça Dokumacı, Doğukan Demirci, Bade Çalışkan bulunuyor. Acemi Anneler dizisi hafta içi her gün saatler 15:45’i gösterdiğinde TRT1 ekranlarında sizlerin karşısına çıkıyor.

Acemi Anneler 23. Bölüm Özet:
Ömer Aleyna’nın kaybını polise bildirir. Sevda ise Aleyna’nın Ezgi’nin yakınlarında olduğundan şüphelenmektedir. İşini kaybetmesinde Nil kadar Orhan’ın da parmağı olduğunu öğrenen Seda, Aleyna üzerinden Orhan ve Sevda’ya zarar vermenin eşiğindedir. Artık Orhan’ı büyük bir tehlike beklemektedir. Kafası karma karışık olan Beyza Melahat’ı ve Murat’ı çok üzdüğünün farkındadır ama kararından vazgeçmeyi de istemez. Cenk ve Hayat’ın arasında neler olduğunu anlamaya çabalayan Dürdane, Melahat’ın rehberliğinde gençlerin peşine düşer. 

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MasterChef 24 Kasım Salı 107.Bölüm Fragmanı İzle!

MasterChef Türkiye 107.Bölüm Fragmanı İzle! 24 Kasım Salı….MasterChef Türkiye yeni hafta heyecanı devam ediyor. 23 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.