Acemi Anneler 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

Acemi Anneler 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!TRT1’in hafta içi her gün yayınlanan dizisi Acemi Anneler 17.Bölümü ile 10 Kasım Salı günü ekranlara geldi. Yeni bölümü ile 11 Kasım Çarşamba yayınlanacak dizide neler yaşanacak merak ediliyor. Acemi..

TRT1’in hafta içi her gün yayınlanan dizisi Acemi Anneler 17.Bölümü ile 10 Kasım Salı günü ekranlara geldi. Yeni bölümü ile 11 Kasım Çarşamba yayınlanacak dizide neler yaşanacak merak ediliyor. Acemi Anneler 18.yeni bölümünde neler olacak? Acemi Anneler’de yarın ne olacak? 18.Bölüm Fragmanı İzle!

Nil iş hayatındaki başarısını evde gösteremediğini anlar. Aycan, Seda’nın şirketi süreklidiği felaketin farkına varır. Nil’den yardım istemeye karar verir. Aleyna dedesi Ömer’i Kemal’e resim siparişi vermesi için Nil ve Kemal’in evine götürür.

Aleyna’nın planı hem Nil hem de Ezgi için içinden çıkılması zor bir durum yaratacaktır. Beyza dünkü yanlış anlaşılmanın etkisiyle Murat’ı mutsuz ettiğini düşünmeye başlar. Tarık bebek odasını hazırlarlarken annesi ile Cenk’e yazdıkları mektupları bulur. Dürdane evlat hasretiyle yanmaktadır ama güçlü durmak ister.

Hayat’ın, Cenk’i kararından vazgeçirmek için Ceren’le bir olup hazırladığı iyi niyetli oyun Tarık’a büyük bir sürpriz olarak geri döner.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müge Anlı’da bugün neler yaşandı? 26 Kasım

Gülşen Hanım, Muğla’nın Ortaca’da ilçesinde yaşayan Fatma Hanım bir süre önce dolandırıldığı iddiasıyla adliyeye başvurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.