4.5G UYUMLU SİM KART İLE PTTCELL 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZANIN - Vatan Kocaeli Gazetesi
22 Ekim 2020 Perşembe

4.5G UYUMLU SİM KART İLE PTTCELL 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZANIN


Sim kartınızı 4.5G uyumlu kart ile değiştirdiğiniz takdirde Pttcell 30 GB hediye internet kazanma şansı yakalayın. İşte kampanyanın detayları…

Kampanya Detayları

Kampanyadan faydalanmak için hemen Ptt merkezlerine giderek 4.5G uyumlu sim kartını ücretsiz alabilirsiniz.

Kampanya içerisinde sizlere sunulan Pttcell 30GB bedava internet hakkınızın geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün geçerlilik süresi sonunda kullanmadığınız faydalar silinecektir. Hediye internet hakkınız bittiğinde ilgili hattınızda tanımlı bir başka internet paketiniz yoksa kullanımlarınız mevcut tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya kapsamında sizlere sunulan faydalar bir başka hatta transfer edilemez ve devredilemez.

Kampanyaya Kimler Başvurabilir?

İlgili kampanyadan 16 Temmuz 2019 tarihi öncesinde Pttcell faturalı tarifelerini kullanan ve 16 Temmuz 2019 tarihinden sonra 4.5G uyumlu SIM karta sahip olan müşteriler faydalanabilecek.

Bu koşulları sağlayan müşterilere, kampanya dahilinde 30 gün geçerlilik süresi olan Pttcell 30GB bedava internet hakkı ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Aboneler kampanyaya katılmak için SMS gönderebilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirler. Kampanyaya katılım başarılı ile sonuçlandığında abonelere SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır ve bilgilendirme mesajının ardından kampanya ile sunulan internet hakkı kullanılabilecektir.

Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, numarasını başka operatöre taşıyan ya da tarife değişikliğinde bulunan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

Müşteriler söz konusu kampanyaya 16 Temmuz 2019 tarihi itibari ile kaydolarak yurtiçi kullanımlı 4.5G internet servisinin açılımına onay vermiş sayılacaklar. Herhangi ek bir işlem yapmaları gerekmeksizin yurtiçinde geçerli 4.5G internet servisini kullanmaya başlayabilirler ve istedikleri takdirde servisi iptal edebilirler.

Kampanya 16 Temmuz 202 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya süresi ve kampanyada meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklı bulunmaktadır.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TURKCELL DIJITAL’DEN 2 GB BEDAVA İNTERNET

Turkcell dijital operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den herhangi bir Gülümseten Fırsat paketini yüklemeniz dahilinde hattınıza 4 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir