14 Temmuz 2020 Salı

30 Haziran 2020 Survivor İletişim Oyununu Kazanan Kim? Survivor 123. Bölümde Elenen Kim?


2020 yılında da adından bahsettirmeyi başaran, yarışmacıların ilgiyle izlediği Survivor yeni bölümünde neler oldu? İletişim oyununu mavi takım mı, kırmızı takım mı kazandı? 123. bölüm eleneni kim oldu? İşte detaylar…

http://haberkolay.net Survivor 2020 sezonuyla da en çok izlenen yarışmalardan biri olmayı başardı. Kıyasıya yarışılan parkurlar ve eleme konseyleri ile takımlar arasındaki gerilim her geçen gün artmakta. Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın ve eski Survivor yarışmacısı Murat Ceylan’ın sunumlarıyla Survivor her akşam Tv8 ekranlarında yayınlanıyor! 30 Haziran Survivor’da iletişim oyunu oynanacak ve ardından konseyde Berkan, Nisa veya Barış’tan en az SMS alan adaya veda edecek.

30 Haziran Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2020’nin 123. bölümünde iletişim oyunu oynandı. Survivor’da takımlar halinde oynanan iletişim oyununda kazanan Mavi takım oldu.

30 Haziran Survivor’da Kim Elendi?

Cumartesi eleme adayı Berkan, Pazar eleme adayı Nisa ve Pazartesi eleme adayı ise Barış oldu. 30 Haziran Salı akşamı bu adaylardan en az SMS oyu olan yarışmacı Survivor 2020’ye veda edecek.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir