26 Eylül 2020 Cumartesi

29 Haziran Survivor 2020 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 3. eleme adayı kim oldu?


Haberkolay.net – 29 Haziran Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandı! Survivor 2020’de bu akşam haftanın 3. dokunulmazlık oyunu TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak! Survivorda Sona kalan yedi yarışmacının parkurda göstereceği yüksek performansla ; dokunulmazlığın sahibi de rahatlıyacak. 3. eleme adayının kim olacağı da bu akşam toplanacak konseyde belli olacak. Bu hafta iki dokunulmazlığı da alan Sercan kimlerin adlarını söyledi? Haftanın 3. eleme adayı kim olacak? Bu akşam dokunulmazlık oyununda en iyi performansı kim gösterecek? 29 Haziran 3. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 3. dokunulmazlık ödülü ne olacak? Haftanın eleme adaylarının belli olduğu eleme gecesinden önceki son konseyde neler yaşanacak? Acun Ilıcalı’nın açıkladığı yeni dokunulmazlık sistemi nasıl olacak? İşte bu haftaya dair detaylar…

Survivor 2020 TV8 ekranlarında bu akşam 122. Bölümü bugünde heyecanı yine doruğa çıkaracak! Haftanın 3. bireysel dokunulmazlık mücadelesini verecek yarışmacılardan en iyi performansı sergileyerek dokunulmazlığa hak kazanan yarışmacı, eleme adayı olmasını istediği bir kişinin adını söyleyerek; yarışmacının ve Survivor 2020’nin kaderini belirleyecek. Eleme potasındaki 3 yarışmacıdan en düşük SMS oyunu alan, yarın eleme konseyinde adaya veda ederken; Survivor hayallerini de geride bırakacak! Peki bu akşam 3. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 29 Haziran Survivor 2020 3. eleme adayı kim olacak? Bu akşam 3. dokunulmazlığı kazanan yarışmacının ödülü ne olacak? Ayrıntılar gelecek..

Survıvor 2020 3. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Geçen hafta ilk defa başlayan bireysel dokunulmazlık oyunları çok çekişmeli geçti. Geçtiğimiz hafta yapılan 3 dokunulmazlık oyunlarından 2 sini Cemal Can ve 1’ini de Sercan kazandı. Sonuçlar belli olduğunda sizlerle paylaşacağız. 3. oyunuda üst üste 3 kez kazanan Sercan oldu

29 Haziran Survivor’da Haftanın 3. Eleme Adayı Kim Oldu?

 İlk dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can eleme adayı olarak Evrim’i söyledi. Ardından 2. dokunulmazlığı kazanan Sercan Evrim ve Nisa’nın adada sürekli aralarında tartışmaları nedeni ile Nisa’yı söyledi ve potada da kapışmalarını tercih etti. Son dokunulmazlığı kazanan Sercan’ın bu tavrından dolayı Cemal Can ismini verdi. Böylelikle 3 eleme adayının ismi belli olmuş oldu.3.Eleme adayı barış oldu.

Survivor 2020 2. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2020’nin dün akşamki yeni bölümünde baştan sona heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Zorlu mücadelede bütün rakiplerini geçen Sercan oldu. Cumartesi günü de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, böylece 2. dokunulmazlık oyununu kazanarak ikide iki yaptı. SURVIVOR’DA Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 121. bölümde toplanan ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan Sercan tarafından  yeni eleme adayı açıklandı. Survivor Sercan, ada konseyinde dört kişi arasında seçim yapacağını söyledi ve Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı olarak Nisa’yı söyledi.

Survivor 2020 İlk Eleme Adayı Kim Olmuştu?

Survivor 2020’nin 120. Bölümünde yarışmacılar, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için parkura çıkmıştı. Bireysel olarak mücadele ettikleri parkurda kıyasıya mücadele verdiler. Günün sonunda Sercan, haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan isim oldu. Cumartesi günü toplanan haftanın ilk ada konseyinde Sercan’ın eleme adayı olarak söylediği isim Berkan oldu.

Survivor Yeni Oyun Uygulaması: Dokunulmazlık Oyunu Nasıl Değişti?

Survivor 2020’de dokunulmazlık oyunu birkaç aşamadan oluşuyor. İlk olarak yarışmacılar, parkura tek tek çıkarak zamana karşı bir mücadele veriyor. En kısa zamandan en uzun zaman içinde bitiren yarışmacıya göre bir sıralama oluşuyor. Bu sıralama sonrasında ilk sıradaki sonuncu gelen şeklinde bir eşleşme yapılıyor. Bu turda iki yarışmacı parkurda aynı anda çıkıyor ve oyunda iki sayı alan kazanmış oluyor. Bu şekilde devam eden sistem finalde de aynı şekilde devam ediyordu.

Survivor 2020’de yeni oyun uygulaması nedir? Acun Ilıcalı açıkladı! Önümüzdeki haftadan itibaren oynanacak dokunulmazlık oyunlarında geçerli olacak bu uygulamaya göre; dokunulmazlık oyunlarında finale kalan yarışmacılardan beşe ulaşan dokunulmazlığı kazanmış olacak.vi takımdan Cemal Can’ı seçti.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2 Şehirde SYDV Personel Alımı Yapıyor..! – SYDV İlanları

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden kurum dışı kamu işçisi alımı ilanları kısmından ard …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir