16 Temmuz 2020 Perşembe

25 Haziran 2020 Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı? Survivor 118. Bölümde Arabayı Kazanan Kim?


Survivor yeni sezonda yine izleyicilerin en fazla rağbet ettiği program olmayı başardı. Kıyasıya yarışılan parkurlar ve eleme konseyleri ile takımlar arasındaki gerilim her geçen gün artıyor. Tv8’in sahibi Acun Ilıacalı’nın ve eski Survivor yarışmacısı Murat Ceylan’ın sunumlarıyla Survivor her akşam Tv8 ekranlarında! 25 Haziran Survivor’da yarışmacılar araba ödülü için bireysel olarak yarıştılar.

25 Haziran Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı?

25 Haziran 2020’de Survivor 118. bölümde yarışmacılar araba için bireysel olarak yarıştı. Yarışmacılar annelerine kendileri ile ilgili sorularan sorulara annelerinin verdiği cevapları doğru tahmin etmeye çalıştılar. Berkan ve Elif finale kaldı. Finalde skor 2-2…

24 Haziran Survivor Erzak Oyununu Kim Kazandı? 24 Haziran Survivor Yeni Takımlar Nasıl Oldu?

24 Haziran Survivor 117. bölümde ödül oyunları için bir kez daha takımlar oluşturuldu. Parkuru en iyi süreyle bitiren Cemal Can ve Sercan kaptanlar oldular. En iyi süreyi yapan Cemal Can mavi rengi seçti Berkan, Nisa, Barış takımında oldu ve kırmızı renkle devam eden Sercan ise Elif ve Yasin’i aldı. Oynanan erzak oyununda kazanan takım skor 9-9 ve oldu ve bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışı sonunda kırmızı takım kazandı…

Survivor 2020

23 Haziran Survivor En Son Kim Elendi?

Cumartesi eleme adayı Evrim, Pazar eleme adayı Nisa ve Pazartesi eleme adayı ise Sercan oldu. 23 Haziran Salı akşamı bu adaylardan en az SMS oyu olan yarışmacı Survivor 2020’ye veda etti. Elenen isim EVRİM oldu.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir