26 Eylül 2020 Cumartesi

2020 Yılı Temmuz Ayı Oğlak Burcu Yorumu


Oğlak Burcu’nun; Yönetici Gezegeni Satürn, Elementi Toprak, Niteliği Öncüdür. Uğurlu Sayıları 2 ve 8, Uğurlu Günü Cumartesi, Uğurlu Taşı Grena, Uğurlu Rengi Koyu Yeşil ve Kahverengidir. Kıymetli Taşı Karaelmas ve Kehribar, Kıymetli Madeni Kurşundur.

Çalışkan, güvenilir, kararlı, istekli, sabırlı, azimli, ihtiyatlı, disiplinli, plancı Oğlak Burcunun espri gücü yüksektir. Düzenli, sebatkar Oğlak Burcu azla yetinir. Dayanma gücü yüksek, sorumlu kişiliği ile bilinen Oğlak Burcu iyi eş, iyi anne babadır.
 

Eğilmez, dik başlı, ihtiraslı, kötümser, kuşkucu, kindar, sert, karamsar Oğlak Burcu yalnızlık meraklısıdır.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Kendinizi biraz daha ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızı önemli ölçüde etkileyen yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. İkili ilişkilerde kafanızı karıştıran kısımlar varsa bunların cevaplarını bulmak isteyebilirsiniz. Merkür retrosu devam ediyor olacak ve ikili ilişkilerinizi ilgilendiren iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ortağınız ile birlikte bir iş yapıyorsanız eğer bu ay içerisinde bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Bunun nedeninin tamamen yanlış anlamalardan dolayı olduğunu anlayacaksınız.

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve hayatınızdan birini çıkarmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandan beri sizi rahatsız eden bir kişi hakkında yeni kararlar alacaksınız.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve parayla ilgili durumlarınızda rahatlama yaşayacaksınız. Ailenizden maddi açıdan güzel bir destek görebilirsiniz. Özellikle almak istediğiniz bir eşya varsa bunu size alarak süpriz yapacak olan bir kişi olabilir.

Aşk hayatınız odak noktanız olacak. İlişki içerisinde kendiniz karar almaktan vazgeçmelisiniz. Olabildiğince bildiğince kararları eşiniz veya sevgiliniz ile almaya çalışmalısınız. Birbirinizi anlamadan ve dinlemeden konuşmaya çalışmak aranızda çıkacak olan gerginliği sadece daha da arttırmanıza neden olur. Partneriniz ile aranzıda daha önce de sorun getiren konular gün yüzüne çıkabilir. Bu konuların üzerine durmamalı olabildiğince görmezlikten gelmeye çalışmalısınız.

Aile içerisinde size zorunlu bir şekilde dikte edilen sorumlulukları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kendi içinizde yaşadığınız olumsuz konuları açık bir şekilde aileniz ile konuşmak isteseniz de sizi o kadar dinlemediklerini fark edeceksiniz. Aile içerisinden bir kişinin geçmişten gelen sağlık sorunu tekrar ortaya çıkabilir. Bu sefer bunun biraz üzerine gidilmeli ve problemi kökten çözmeye çalışmalısınız. Yakın çevrenizde resmi bir makamdan haber bekleyen bir kişinin işlerinde aksaklıklar olabilir.

Sağlığınıza bu dönemde dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı sağlık problemlerinizi nasıl olsa geçer diye yaklaşmamalısınız. Size iyi gelmeyen zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak kalmaya çalışmalısınız. Aksi halde mideniz de veya bağırsaklarınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyeriniz için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Karşınıza çıkan zorluklar var fakat bunlar sizi yıldırmasın. Kısa bir süre içerisinde kendiniz için hedeflediğiniz noktaya gelebileceksiniz.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Maria ile Mustafa 4. Yeni Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Atv’nin Yeni Dizisi Maria ile Mustafa 3. Bölüm İzle!

Maria ile Mustafa 3. bölüm ekrana geldi. Maria ile Mustafa dizisinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir