2000 antrenör alımı yapılacağını açıkladı. - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

2000 antrenör alımı yapılacağını açıkladı.Gençlik Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2000 antrenör alımı yapılacağını açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu gün içinde yapmış olduğu açıklamalarda Gençlik Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2000 antrenör alımı yapılacağını açıkladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonunda Gençlik ve Spor Bakanlığının 2021 yılı için bütçe görüşmeleri gerçekleşiyor.

Plan ve Bütçe Komisyonunda başlamış olan görüşmeler şuan için devam ediyor. Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı ve yapılan toplantıya Gençlik ve Spor Bakanı katılarak 2021 yılı bütçesi çin sunumunu gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu komisyonda yapmış olduğu flaş açıklamalarda personel alımı ile ilgili müjde verdi.

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Önümüzdeki günler içerisinde 2000 yeni antrenör alacağız” açıklamasını yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: “2021 bütçesi için harcayacağımız her bir kuruş Türk gençliğinin huzuru, mutluluğu, sosyal faaliyetleri için kullanılacaktır.’’ Dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Twitter hesabı üstünden konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“2021 yılı için bütçe toplantımız devam ederken 2000 antrenör ataması gerçekleştireceğimizin müjdesini buradan vermek istiyorum. Detayları en kısa sürede açıklayacağız.” dedi.

BUNUN GİBİ İŞ İLANLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN HEMEN CEP UYGULAMAMIZI İNDİR İŞ İLANLARI CEBİNE ÜCRETSİZ BİLDİRİMLE GELSİN TIKLA

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MasterChef 24 Kasım Salı 107.Bölüm Fragmanı İzle!

MasterChef Türkiye 107.Bölüm Fragmanı İzle! 24 Kasım Salı….MasterChef Türkiye yeni hafta heyecanı devam ediyor. 23 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.