2 bin liranın altında destek almayacak kimse kalmayacak! - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

2 bin liranın altında destek almayacak kimse kalmayacak!


Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarımsal desteklere ilişkin önemli açıklamada bulundu. İzmir’de “Tarım Ormanının Geleceği Zirvesi” programında konuşa Bakan Pakdemirli, 2 bin liranın altında destek almayacak kimse kalmayacak şekilde bir düzenleme yaptık. “ ifadelerini kullandı.

Bir sonraki yıl için planlandı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir’de düzenlenen “Tarım Ormanının Geleceği Zirvesi” programına katıldı. Burada yaptığı konuşmada tarımsal desteklere ilişkin de bilgilendirmede bulunan Bakan Pakdemirli, 2 bin liranın altında destek almayacak kimse kalmayacağı bir düzenleme yapıldığını duyurdu.

Pakdemirli tarafından yapılan konuşmada, “2 bin liranın altında destek almayacak kimse kalmayacak şekilde bir düzenleme yaptık. Şimdilik ilk sene önümüzdeki yıl 2 bin liranın altında destek alanları bir sonraki yılın bütçesinden 2 bin liraya tamamlanacak şekilde formülize ettik.” ifadeleri kullanıldı.

35 ülkede aynı anda ağaç dikilecek

Türkiye’de meydana gelen orman yangınları sonrasında ağaçlandırma çalışmalarına da değinin Bakan Pakdemirli, “Geleceğe Nefes Kampanyası tarihin en başarılı kampanyalarından birisiydi. 11 Kasım’da yine sahalarda olacağız, bu defa 35 ülkede aynı anda ağaç dikimleri yapacağız.” dedi.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir