16 Ekim Dünya Anestezi gününü kutladılar -  Vatan Kocaeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Ekim 2020 Pazar

16 Ekim Dünya Anestezi gününü kutladılar –  Vatan Kocaeli


Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde “16 Ekim Dünya Anestezi Günü” kutlandı.

Kutlamaya, Hastane Başhekim Vekili Uz. Dr. Sertan Acar, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hediye Yurttaş, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Filiz Karaosmanoğlu, Anestezi hekimleri, Anestezi teknisyenleri, teknikerleri katılım sağladılar.

Başhekim Vekili Uz. Dr. Sertan Acar “Sağlık hizmeti sunumunun en önemli öğelerinden biri olan Anestezi Ekibinin bu önemli gününü kutlarım, özellikle bu pandemi sürecinde özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederim. Anestezi; uzman hekimiyle, teknikeriyle, teknisyeniyle, hemşiresiyle bir ekip işidir ve bu ekip tüm diğer disiplinlerle işbirliği içinde çalışır. Bu duygularla sağlık camiamızın vazgeçilmez bir parçası olan anestezi çalışanlarımızın Dünya Anestezi Gününü kutlar, sağlıklı günler dilerim.” dedi.

Programdan dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden çalışanlar, böylesine önemli Pandemi döneminde bile hastane yönetiminin yanlarında olmalarından dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaymakamlıktan Köpekler konusunda açıklama yapıldı –  Vatan Kocaeli

21 Ekimde Gölcük Değirmendere Yalı Evleri’nin olduğu bölgede vatandaşların iddiasına göre ayak parmakları kesilmiş vaziyette …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir