15 Ekim MasterChef Takım Dokunulmazlığını Hangi Takım Kazandı? MasterChef 78. Bölümde Eleme Potasına Kimler Gitti? - Vatan Kocaeli Gazetesi
22 Ekim 2020 Perşembe

15 Ekim MasterChef Takım Dokunulmazlığını Hangi Takım Kazandı? MasterChef 78. Bölümde Eleme Potasına Kimler Gitti?


MasterChef 2020 hızlanan temposuyla izleyenleri Tv8’de toplamayı başarıyor. Mehmet, Danilo ve Somer şefin yarışmacıları kıyasıya rekabete soktukları MasterChef 2020 yarışmasında kısıtlı sürelerde en iyi yemekler, en iyi sunumlar oluşturulmaya çalışılıyor. Binlerce kişinin başvurduğu MasterChef 2020’de yarışmacılar arasındaki rekabet tırmanıyor. MasterChef 2020’ye dair merak edilenler haberimizde…

15 Ekim MasterChef Türkiye’de 9 haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynanıyor. İlk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmıştı ve akabinde Didem ile Özgül eleme potasına gönderilmişti. İkinci dokunulmazlık oyununda kazanan takım belli oldu.

İspanyol yemekleri yapan takımlardan Kırmızı takım 5 yemekten 3’ünde şeflerin en beğendiği yemekleri yapmayı başararak dokunulmazlığı kazandı.

13 Ekim MasterChef Türkiye’de 9. haftanın ilk dokunulmazlık oyunları oynanacak. Teke tek düello şeklinde yapılacak 13 Ekim MasterChef dokunulmazlık oyununda pide çeşitlerini yapmaya çalışacak mavi ve kırmızı takım yarışmacıları takım halinde dokunulmazlığı almak ve eleme potasına isim göndermekten kurtulmak için hünerlerini sergileyecek.

Dokunulmazlık oyununu kazanan takım 5-2 mavi takım  oldu.

Eleme potasına giden isimler belli oluyor. İlk isim bireysel dokunulmazlığı kazanan Ayyüce’nin ismini verdiği Didem oldu diğeri oylama sonrasında belli oldu. En fazla oyu alan Özgül eleme potasıan gitti.

MasterChef

12 Ekim MasterChef Mavi ve Kırmızı Takımın Kaptanı Kimler Oldu?

MasterChef’in 12 Ekim’de yayınlanan 76. bölümünde 9. haftanın kaptanlarını belirleyecek kaptanlık oyunu ve ardından takım seçimi olacak.

MAVİ TAKIM KAPTANI: UĞUR

KIRMIZI TAKIM KAPTANI: SEFA

Mavi takım: Uğur, Furkan, Esra, Emir, Berker, Tanya, Ebru

Kırmızı takım: Sefa, Serhat, Barbaros, Eray, Özgül, Ayyüce, Didem

MasterChef

11 Ekim MasterChef Türkiye’de Kim Elendi?

11 Ekim’de MasterChef yeni bölümde 1 kişi daha yarışmaya veda edecek. Serhat, Ebru, Sefa, Walison, Tanya ve Berker eleme potasında elenmemek için hünerlerini sergiliyorlar. MasterChef 11 Ekim eleme gecesinde elenen belli oldu. Son 2 elenme adayı Ebru ve Walison oldu aralarından Walison elendi.

MasterChef

10 Ekim MasterChef Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

MasterChef Türkiye’de 10 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde haftanın son dokunulmazlık oyunu oynananacak. Haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmıştı. MasterChef Türkiye 8. haftanın son dokunulmazlık oyunu Adana’da gerçekleşti.

Yüksük çorbası, peynirli sıkma, sarımsaklı köfte, adana kebap ve karakuş tatlısı yapan takımlardan mavi takım dokunulmazlık oyununu kazandı.

10 Ekim MasterChef Eleme Potasına Kimler Gitti?

MasterChef’te 74. bölümde kaybeden takımdan 2 isim daha eleme potasına gönderilecek ve 6 eleme adayı belli olacak. Haftanın şimdiye kadarki 4 eleme adayı Serhat, Walison, Berker ve Tanya  olmuştu.

Adana’da yapılan dokunulmazlık oyunu sonunda kaybeden kırmızı takımdan iki kişi daha eleme potasına gidecek. Yapılan bireysel dokunulmazlık oyununu Eray kazanınca geriye kalan Sefa ve Ebru 5. ve 6. eleme adayları olarak eleme potasına girmiş oldular.

MasterChef

8 Ekim MasterChef Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

MasterChef Türkiye’de 8 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümde sekizinci haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynananacak. İlk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmış ve kırmızı takımdan 2 isim eleme potasıan gitmişti. 8 Ekim akşamı da kazanan 4-1’lik skorla mavi takım oldu. Kırmızı takımda 2 isim daha eleme potasına gidecek.

8 Ekim MasterChef Eleme Potasına Kimler Gitti?

MasterChef’te 73. bölümde kaybeden takımdan 2 isim daha eleme potasına gönderilecek. Haftanın ilk eleme adayları Serhat ve Walison olmuştu. 8 Ekim’de MasterChef Türkiye’de dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda Eray bireysel dokunulmazlığı aldı. Eray, Berker’in adını verdi. İlk isim Berker oldu. İkinci isim ise takım konseyinden sonra belli oldu. En fazla oy alan Tanya haftanın potaya giden 4. ismi oldu.

MasterChef

6 Ekim MasterChef Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

MasterChef Türkiye’de 6 Ekim Salı akşamı yayınlanan yeni bölümde Esra’nın kaptan olduğu mavi takım ile Ebru’nun kaptan olduğu kırmızı takım ilk dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Kazanan mavi takım oldu.

6 Ekim MasterChef Eleme Potasına Kimler Gitti?

MasterChef’te 72. bölümde kaybeden takımdan 2 isim eleme potasına gönderilecek. Birisini bireysel dokunulmazlığı alan isim söyleyecek ve diğeri takım konseyinden sonra ortaya çıkacak.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sefa oldu ve Serhat’ın adını söyledi. Takım oylamasında ise en fazla oyu alan Walison eleme potasına giden ikinci isim oldu.

MasterChef

5 Ekim MasterChef Mavi ve Kırmızı Takımın Kaptanı Kimler Oldu?

MasterChef’in 5 Ekim’de yayınlanan 71. bölümünde 8. haftanın kaptanlarını belirleyecek kaptanlık oyunu ve ardından takım seçimi olacak.

Mavi takımın kaptanlığını Esra kazandı ve kırmızı takımın kaptanını da seçti. Seçtiği isim Ebru oldu.

Mavi Takım: Esra, Furkan, Barbaros, Emir, Uğur, Ayyüce, Özgül, Didem 
Kırmızı Takım: Ebru, Serhat, Tanya, Eray, Sefa, Berker, Wallison 

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kırmızı Oda 8. Yeni Bölüm Ön İzleme Videosu Yayınlandı! TV8 Dizisi Kırmızı Oda 7. Son Bölüm İzle!

Kırmızı Oda 7. bölüm Tv8’de yayınlandı. Gerçek hikayeleri bölüm bölüm ele alacak ve dramatize edecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir