12 Kasım MasterChef Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? MasterChef 98. Bölümde Eleme Potasına Giden İsimler? - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

12 Kasım MasterChef Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? MasterChef 98. Bölümde Eleme Potasına Giden İsimler?Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef her bölümüyle ilgi odağı olmayı başarıyor. MasterChef 2020 sezonunda her hafta bir yarışmacı eleniyor ve finale doğru adım adım yaklaşılıyor. MasterChef mutfaklarında rekabet tırmanıyor! MasterChef yarışmacıları hünerlerini sergileyerek şefleri etkilemeye ve MasterChef olmaya çalışıyorlar. 12 Kasım MasterChef’te 13. haftada ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve eleme potasına giden ilk isim belli oldu.

MasterChef’in 12 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı ve eleme potasına giden ilk isim belli oluyor. MasterChef dokunulmazlığı kazanan takım Mavi takım oldu. Eleme potasına giden isim birazdan belli olacak.

MasterChef Dokunulmazlık TV8

MasterChef’in 9 Kasım 2020 Pazartesi akşamı yayınlanan 96. yeni bölümünde yarışmacılar çiğ köfte yaptılar. En güzel çiğ köfteyi yapan yarışmacı mavi takımın kaptanlığını kazandı ve karşısına kırmızı takımın kaptanını seçti. Kaptanlık düellosunun ardından da takım seçimleri yapıldı.

Mavi takımın kaptanlığını Esra kazandı ve karşısına rakip olarak Emir’i seçti. Kaptanlık düellosunu ise Emir kazandı.

Esra’nın kaptanlığındaki mavi takım: Serhat, Özgül, Ayyüce, Ebru
Emir’in kaptanlığınndaki kırmızı takım: Barbaros, Eray, Uğur, Sefa

MasterChef Dokunulmazlık TV8

MasterChef’in 8 Kasım’da yayınlanan 95. yeni bölümünde önce dokunulmazlık oyunu oynandı ve kaybeden takımdan bir isim daha eleme potasına girdi. Furkan ve Barbaros’un ardından eleme potasına giren 3. isimle beraber eleme oyunu oynandı. Bu 3 isimden birisi de yarışmaya veda etti. Kaybeden kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık oyununu kırmızı takımda dün olduğu gibi yine Serhat kazandı.

Takım konseyinin ardından eleme potasına giden isim UĞUR oldu. Furkan, Barbaros ve Uğur üçlüsünün yapacağı eleme oyunundan sonra elenen isim belli oldu. FURKAN yarışmaya veda etti.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MasterChef 24 Kasım Salı 107.Bölüm Fragmanı İzle!

MasterChef Türkiye 107.Bölüm Fragmanı İzle! 24 Kasım Salı….MasterChef Türkiye yeni hafta heyecanı devam ediyor. 23 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.