11 ilde kargo şubelerinde çalışacak 152 personel alınacak! - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

11 ilde kargo şubelerinde çalışacak 152 personel alınacak!Türkiye İş Kurumu bugün kendi sayfası üzerinden kargo takip görevlisi alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yayınlanan ilanlara göre, 11 ilde kargo şubelerinde çalışacak bay bayan 152 personel alınacak!

Kargo personeli alımı için başvurular başlamış olup her bir ilanın son başvuru tarihi farklıdır. Kargo görevlisi personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılacaktır. İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için aşağıda link verilmiştir.

KARGO GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI

Aşağıda kargo personeli alımı yapan kurumların güncel iş ilanları bulunmaktadır. Personel alımı yapan kurumlar listesi şöyle;

İŞKUR aracılığı ile 125 kargo takip görevlisi alımı yapılacak!

1 – İş İlan No (00005713857)

Son Başvuru tarihi; 1.12.2020

En az lise mezunu askerlik görevini yerine getirmiş 22-35 yaş arası bilgisayar bilgisi olan klavyesi hızlı pratik olan 20 kargo takip görevlisi alınacak.

Kurye alımı: En az ortaokul mezunu kargo dağıtımı yapacak askerlik görevini yerine getirmiş 22-30 yaşlar arası personel alınacak.

905442153427   – İBRAHİM MAT

Gümüşsuyu Cad. No: 9 Zeytinburnu İstanbul

2 – İş İlan No (00005711064)

30.11.2020

Kargo şubesine gelen aracın boşaltılmasına yardımcı olacak, bu kargoların el terminali ile şubeye geliş kaydını yapacak, kurye arkadaşların zimmet olaylarını kontrol edecek, şubenin genel olarak tertip ve düzeninden sorumlu olacaktır. Ayrıca şube sorumlusunun istediği raporlamaları da yapması gerekmektedir.

E-Ticaret firmamızın şubesinde çalışmak üzere, daha önce kargo-lojistik veya perakende tecrübesi olan, RF el terminali kullanmış, çalışmak için istekli, Gölcük ve çevresinde ikamet eden, en az önlisans mezunu, 24-35 yaş aralığında 5 şube personelleri aranmaktadır.

İletişim: orhan.bolat@kozahr.com

İllere göre kargo takip görevlisi alımı yapan kurumların güncel iş ilanlarını görüntülemek ve hemen İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.