28 Eylül 2020 Pazartesi

Yüzde Yüz Kaliteli Hizmet


Temel prensip olarak tüm müşterilerine yüzde yüz kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini en üst seviye de sağlamak ilkesi ile hizmet veren Kocaeli evden eve nakliyat firması Kocaeli, Gebze ve Tuzla bölgelerinde sizlere hizmet veriyor. Taşınmanız gerekiyorsa ve taşınma işlemi ile uğraşmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek profesyonel bir şekilde taşınabilirsiniz. Ücretsiz danışma hattımızı arayarak taşınmak istediğiniz belirttiğinizde ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Evinize kadar gelen keşif ekibimiz taşınma için yapılması gereken her işlemi planlayarak sizlere bir teklif sunuyor. Size sunulan teklifi onaylamanız durumunda taşınma işlemi başlatılıyor.

Modern Araçlar

Gebze evden eve nakliyat firması olarak sahip olduğumuz yeni nesil modern açık ve kapalı kasa araçlarımız ile eşyalarınızı taşıyoruz. Tamamen profesyonel bir şekilde yapılan taşıma işleminde tüm eşyalarınız herhangi bir zarar görmemesi için özenle paketleniyor ve özenle taşınıyor. Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için her eşya kırılganlık özelliğine göre özel olarak ambalajlanıyor.

Profesyonel olarak taşımacılık hizmeti sunan Tuzla evden eve nakliyat firması bünyesinde yer alan personeller bu alanda çok uzun yıllar taşımacılık hizmeti vermiş ve eğitimler almış kişilerdir. Bu özelliğimiz ile evinizin veya iş yerinizin taşınması işleminde sizlere profesyonel bir şekilde taşıma hizmeti sunuyor, hiçbir eşyanızın zarar görmemesini sağlayarak taşıma işlemini yapıyoruz. Çok katlı binalar için asansörlü araçlarımız ile verdiğimiz taşıma hizmeti ile kısa süre de taşınmış oluyorsunuz.

 

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

26 Eylül Reyting sonuçları! 26 Eylül 2020 cumartesi rating sonuçları kim kazandı?

26 Eylül reyting sonuçları. 26 Eylül 2020 cumartesi günü reytingleri kim kazandı? ATV ekranlarında yayınlanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir