8 Temmuz 2020 Çarşamba

Uzman Psikolojik Destek


 

Terapinin desteği sayesinde insanlar yaşadıkları sorunlarla daha kolay baş edebilir. Psikolojik terapi kişinin terapi esnasında edindiği tecrübeyi hayatına başarılı bir şekilde uygular.

Psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğunuz zaman Beylikdüzü psikolog ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için tüm konuları ele alarak doğru bir destek sunmayı amaçlıyoruz. Sürecin ne kadar devam edeceği, beklentiler ve ihtiyaçlar netleşir ve terapi desteğini vermeye başlarız. Psikoterapi iki taraf arasında yer alan bir etkileşim durumudur. Bu sürecin temek amacı, hayatında yaşadığı yetersizlik ya da işlev bozukluklarından kaynaklanmış problemlerin tam olarak giderilmesidir.

Çocukların okul öncesi ya da okul döneminde yaşadıkları sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Çocukların bu evrede sosyal, duygusal, sözel ve davranışsal gelişim özelliklerini takip ediyoruz. Beylikdüzü pedagog desteği ile çocuklar sağlıklı bir şekilde gelişmeye başlar. Pedagog çocuk psikoloji uzmanıdır. Beylikdüzü çocuk psikoloji uzmanlarımız bu destek için sizleri bekliyor.

Bizi Hemen Arayın

Uzman psikologlar yaşadığınız her probleme karşı etkili çözüm yöntemleri geliştirir. Günümüzde aileler arasında yaşanan çatışmalar sağlıklı aile yapısını bozmaya başlamıştır. Beylikdüzü aile terapisi desteği sadece aileler arasında ilişkiyi düzeltmeye ve iyileştirmeye odaklanmaz. Terapi sırasında kişilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini ortaya koyarak en doğru çözümleri sunar. Psikologlarımız ailelerin gelişim durumunu yakından takip eder. Doğru tedavi metotlarını uygulayarak başarılı sonuçlar almayı başarır. Terapist olabilmek için yasal ve profesyonel onay alınması gerekir. Her uzmanlık konusunda kendine özel beceriler gerektirir.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KPSS 2020 başvuru tarihi ne zaman? KPSS ne zaman yapılacak?

KPSS 2020 başvuru tarihi ne zaman? KPSS ne zaman yapılacak?

KPSS lisans genel yetenek-genel kültür ve eğitim bilimleri oturumları 6 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. Ön lisans oturumu 25 Ekim’de yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir