10 Ağustos 2020 Pazartesi

Kız arkadaşı için tartışan genç, annesini bıçakladı


Kayseri’nin Melikgazi ilçesi TOKİ Demokrasi Mahallesi’nde yaşayan Yasemin K., oğlu M.C.K.’nin Konya’da yaşayan sevgilisi ile görüşmesine karşı çıktı. Anne-oğul arasında çıkan münazara, münazaraya dönüştü. Kız arkadaşı için tartışan genç, annesini bıçakladı Kavga sonrası M.C.K., mutfaktan aldığı bıçakla annesine saldırdı. Kasığından yaralanan Yasemin K., kaçarak komşularına sığındı. Komşularının ihbarıyla vaka yerine, sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı Yasemin K., vaka yerine gelen sıhhat takımları tarafından ambulansla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Kız arkadaşı için tartışan genç, annesini bıçakladı Hadisenin kuşkulusu M.C.K. ise polis ekipleri tarafını tutuldu. Nezaretine alınan kuşkulu M.C.K., Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Vakayla alakalı soruşturma sürüyor.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugün Günlerden Kabine Toplantısı Günü! – KPSS Haberleri

Bugün gerçekleşecek olan Kabine toplantısında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un okulların açılması durumunda nasıl tedbirler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir