8 Temmuz 2020 Çarşamba

İlkeli Ve Tarafsız Habercilik

İlkeli ve gerçek habercilik yaparak halka gerçekleri anlatmayı prensip edinmiş olan Çorlu haber, yerel gündemi, yerel siyaseti, sporu takip ederek sizlere sunan, ulusal gündemde yer alan haberleri habercilik formatı ile internet üzerinden sizlere sunarak gündemden geri kalmamanızı sağlayan bir haber sitesi olan Gazete Çorlu, profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.


İlkeli ve gerçek habercilik yaparak halka gerçekleri anlatmayı prensip edinmiş olan Çorlu haber, yerel gündemi, yerel siyaseti, sporu takip ederek sizlere sunan, ulusal gündemde yer alan haberleri habercilik formatı ile internet üzerinden sizlere sunarak gündemden geri kalmamanızı sağlayan bir haber sitesi olan Gazete Çorlu, profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yerel gündemi takip etmek isteyenler için yerel haberlerin, ulusal gündemi takip etmek isteyenler için ulusal haberlerin yer aldığı bir internet haber portalı olan Gazete Çorlu 7/24 haber içeriklerine ulaşabileceğiniz bir haber sitesidir.

 Ülke genelinden haberleri, dünya gündemini ve Çorlu haberleri ile birlikte yerel gelişmeleri takip edebileceğiniz, her kesimden her yaştan insan için haberlerin yer aldığı sitemizde Çorlu ile ilgili tüm gelişmeleri bir tık ile takip edebiliyorsunuz. Çorlu özelinde çevre iller ile ilgili yerel gelişmelerin de haber olarak sizlere sunulduğu bir haber sitesi olarak profesyonel ve ilkeli habercilik yapıyoruz.

Yerel de siyaset, spor, gündem, sosyal yaşam gibi konularda haber niteliği olan her detayı haber yapan, Çorlu son dakika gelişmelerini sizlere sunan site ayrıca merak ettiğiniz veya ilgi alanınız olan konularda da sizlere haber hizmeti veriyor. Sosyal yaşam, genel kültür, evcil hayvan, siyaset, teknoloji, sağlık gibi konularda detaylı içeriklerin yer aldığı haber sitesi her yaştan ve farklı kültürden insana hitap ediyor.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020’de Bekçi Alımı Olacak Mı? EGM Bekçi Alım Şartları Neler? Bekçilik Sınavı Nasıl Yapılıyor? 2020 Bekçi Maaşı?

Yayınlanan çarşı ve mahalle bekçi alım ilanları yoğun ilgi görüyor. Son dönemde tekrar hayatımıza giren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir