28 Eylül 2020 Pazartesi

Eşini vurdu, polis gelene kadar başında bekledi


İzmir’in Dikili ilçesinde, Sene Parkı’nda, sanayide kaporta dükkanı bulunan Murat S., henüz tanımlanamayan bir sebeple parkta tartıştığı eşi Leyla S.’ye, yanında getirdiği silahıyla ateş etti. Leyla S. kanlar içerisinde yere yığılırken, etraftakiler vaziyeti sıhhat ve polis ekiplerine bildirdi. Parkta eşini vurdu, polis ve sağlık ekibi gelinceye kadar başında bekledi -1 Polis ekipleri gelinceye kadar yaralı eşinin başında bekleyen Murat S., polislere silahı vazgeçerek teslim oldu. Yaralı Leyla S. ise vaka yerine gelen sıhhat takımının yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla Bergama Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Omzuna ve karın bölgesine isabet eden mermilerle ağır yaralandığı bilinen Leyla S’nin gidişatının ağır olduğu bilindi.  
Parkta eşini vurdu, polis ve sağlık ekibi gelinceye kadar başında bekledi -2

Parkta eşini vurdu, polis ve sağlık ekibi gelinceye kadar başında bekledi -3

Parkta eşini vurdu, polis ve sağlık ekibi gelinceye kadar başında bekledi -4

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

yakamoz yılmaz

Yakamoz Yılmaz’a silahlı saldırı

Dün akşam saatlerinde Bursa’nın Görükle Mahallesi’nde Yakamoz Yılmaz lakabıyla bilinen Yılmaz Aslankılıç’a kimliği bilinmeyen bir şahıs tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Yılmaz Aslankılıç olay yerinde hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir