8 Temmuz 2020 Çarşamba

Dr. İbrahim Yeşildağ kimdir?


Dr. İbrahim Yeşildağ 2005 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlığını Deri ve Zührevi Hastalıklar üzerine yapan Dr. Yeşlildağ 2012 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Bölümünü başarıyla tamamladı.

2014 Yılında Sakarya’da hasta kabulüne başlayan Dr. İbrahim Yeşildağ, son 5 yıldır dermatoloji, estetik dermatoloji, dermatocerrahi ve lazer uygulamaları üzerine hizmet vermektedir. Mesleki hayatına özel klinikte devam etmek isteyen başarılı doktor, 2018 yılında özel İNLOVA KLİNİK’i kurarak hastalarına burada hizmet vermeye başladı.

Sosyal yaşamdaki aktifliği ile bilinen Dr. İbrahim Yeşildağ, sağlık sektörü sivil toplum kuruluşlarından; Türk Dermatoloji Derneği, Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği, Türk Dermatocerrahi Derneği, Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği, Dermatoloji- Dermatopatoloji Estetik ve Anti-Aging Akademi Derneği üyesidir.

Dr. Yeşildağ, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde kurduğu özel kliniğinde bir yıldır dermatoloji ve estetik dermatoloji üzerine hizmet vermektedir. Deri hastalıkları tedavisinin yanısıra istenmeyen benler, siğiller, tırnak batması gibi durumlarda uygun cihazlarla ve mikrocerrahi ile tedavi planlanmaktadır.

Estetik hizmeti almak için kliniğe gelen hastalar botoks, dolgu, iple yüz germe, fokuslu ultrason (hifu) gibi ameliyatsız yüz germe işlemleri ile istedikleri yüz hatlarına kavuşmaktadır. Altın iğne radyofrekans tedavisi ile akne, akne izi, skar izi, çatlak gibi problemlerine çözüm üretilmektedir. Ayrica plazma enerjisi ile ameliyatsız göz kapağı estetiği yapılmaktadır.

Özel İNLOVA Kliniğinde; botoks, dolgu, ameliyatsız yüz germe gibi türlü estetik uygulamaları ile birlikte lazer epilasyon ve cilt bakımı hizmetleri verilmektedir.

Cilt bakımında son dönemin en etkili yöntemi hydrofacial sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca kişinin akne, leke ve antiaging problemlerine yönelik organik maskeler ile tedavi uygulanmaktadır.

Bu hizmetlerin yanısıra Lazer epilasyon ünitesi bulunan kliniğinde; her tür kıl yapısına uygun son sistem diode buz lazer sistemi ile acısız, sızısız, kısa vadede etkin sonuçlar elde edilmektedir.

Özel İNLOVA KLİNİK’te, estetik uygulamaları ile birlikte zayıflama ünitesi de bulunmaktadır. Hizmetlerin diyetisyen kontrolünde verildiği zayıflama ünitesinde; soğuk lipoliz, lenf drenajı ve g5 masajı bulunmaktadır. Bölgesel zayıflamada Soğuk lipoliz, Mezoterapi ile kombine edilerek daha sağlıklı ve daha hızlı sonuçlar elde edilmektedir. Lenf drenajı ile vücuttaki ödemin atılımı sağlanırken, g5 masajı ile aktif selülit tedavisi uygulanmaktadır. Günlük hayatınıza uygun diyet programları diyetisyen kontrolünde düzenlenmektedir.

https://www.ibrahimyesildag.com/

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bilim Kurulu Toplanıyor! Kurban Bayramı Öncesi Kısıtlamalar Olacak Mı? – KPSS Haberleri

Bugün saat 17.00 da Bilim Kurulu toplantısı yapılacak. Fahrettin Koca başkanlığında yapılan bilim kurulu toplantısının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir