28 Eylül 2020 Pazartesi

Diploma Denklik


Diploma Denklik firması elinizde olan diploma ve transkriptlerinizin noter onaylı olarak tercüme ve çevirisini yapan bir firmadır. Diploma tercüme hizmetleri için Ankara Kızılay’da bulunan ofis üzerinden çalışan firma aynı zaman da web sayfası ile de online olarak hizmet vermektedir. Site içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve diploma çeviri talebinde bulunabilirsiniz.

Diploma Denklik, özellikle yurtdışı eğitim imkânları kolaylaştıkça birçok öğrenci ve ailesini ilgilendiren bir konu haline gelmiştir. Yurtdışında herhangi bir üniversite ve bölümünden mezun olan öğrenci çalışma hayatına Türkiye’de devam etmek istiyorsa bu durumda yurtdışından almış olduğu üniversite diplomasının ülkemizde bir geçerliliği yani denkliği olması önemlidir. Bu durumlarda Diploma Denklik firması tarafından tüm dillerde, noter onaylı diploma tercümesi ve çevirisi yapılmaktadır.

Hızlı Ve Güvenilir Hizmet

Diploma tercüme ve çeviri işlemleri için bizlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Diploma asıllarını ister Kızılay merkez ofisimize getirebilir, ister kargo ile ulaştırabilir, isterseniz de dünyanın neresinde olursanız olun web sayfası üzerinden belgenizi sisteme yükleyerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Diploma çeviri ve tercüme işlemlerinde çeviri fiyatları hakkında anında bilgi edinebilirsiniz. Web sayfası üzerinden sisteme yüklediğiniz belgelerinizin noter onaylı çeviri ücretlerini sistemden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek fiyatlandırma konusunda bilgi edinebilirsiniz. Diploma Denklik firması sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli ve hızlı çeviri ve tercüme hizmetini sunmaktadır.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Devletten herkese 400 TL destek ödemesi yapılacağı açıklandı! Başvurular başladı hemen başvuru işlemlerinizi gerçekleştirin

Devletten herkese 400 TL destek ödemesi yapılacağı açıklandı. İhtiyaç sahibi ailelere 400 TL nakit yardım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir